15 Tatil

Aslında tatil filan yok ama 2 haftadır yazasın yoktu. Malum, Şubat eskiden 15 tatilin ayıydı. Bu 2 haftalık sessizliği buna bağlayayım. 

Peki bu 2 haftada ne oldu dersen şu 2 günlük haftasonunu saymazsan ritimlere bel vermiş durumdaydım. Iş, ev, gün aşırı koşu ve haftada bir arkadaşlarla buluşma. Hal böyle olunca da günlük tutmak, bir de yazmak insanın içinden gelmiyor. 

Ha haftasonu mu? Bak bu 2 günde olay başka! Sevgilimle haftasonu İstanbul kaçamağı yaptık. Kadıköy’de İstanbul Life Otel’de 2 haftada önceden yer ayırmıştık. Otel sitede görünenden küçük bir otel çıktı. Keza oda da oldukça küçüktü. Ama temizliği, sessizliği ve konumu sebebi ile hedef Kadıköy çevresi ile tavsiye ederim. Neyse konaklama bir yana Boğaz’dı, Moda ve akşam balıktı derken sarmaş dolaş güzel bir haftasonu geride kaldı. Şimdi de Edirne dönüşü otobüste yazıyorum. Yani yolculuk ve haftasonu kaçamağı henüz bitmiş de değil. 

Bloga gelince Z Raporu serisi bitti. Rutin içinde yazmak bir yerden sonra yükümlülük gibi hissettiriyor ki bunun tadı kaçıyor. O yüzden ara ara keyfe keder yazmak daha güzel hem de blogun adına da uygun, değil mi? 🙂

Reklamlar

Yayınlayan

flaneur

Bak bir ara veriyorum. Burası da o araya dair! Yazılar kendime ama sana da bir bağ kurduruyorsa ne ala!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s